Başakşehir-2 Akaryakıt İstasyonu Şubesi

Başakşehir-2 Akaryakıt İstasyon Müdürü

E.Per.Alb. Ayhan DOĞAN

Başakşehir Mah. Hürriyet Bulvarı no: 157 Başakşehir / İstanbul adresinde bulunan istasyonumuzda Akaryakıt, LPG satışı, elektrik şarj ünitesi ve oto yıkama şirketimiz tarafından, Market kiraya verilmek suretiyle, Doco Petrol ve Danışmanlık A.Ş., (B blokta bulunan işletme) SAGRA tarafından işletilmektedir.

Şubat 2021 tarihinde inşaatına başladığımız 6 Akaryakıt Adası, 1 LPG Adasından oluşan ve tek kanopi altındaki Türkiye’de ilkleri bünyesinde barındıran en teknolojik Akaryakıt İstasyonu olma özelliğini taşıyan yeni istasyonumuz 21 Haziran 2022 tarihinde hizmete açılmıştır.

Toplam akaryakıt litre satışlarımızın ortalama %1,65′i bu istasyonumuzdan sağlanmaktadır. 2022 verileri esas alındığında istasyonumuzda ortalama günlük 10.284 Litre akaryakıt satışı yapılmaktadır.

İstasyonumuzda idari ve farklı hizmet alanlarında yaklaşık personel 20 çalışmaktadır.

İstasyonumuzdaki teknolojik yenilikler ve hizmetler;

OYAK Grubu Enerji Şirketleri bünyesinde hizmet veren TOTAL İstasyonları,

Bi’ Güzel markasıyla yeni market konseptini istasyonumuzda da hayata geçirdi. 7/24 yolda vakit geçiren araç kullanıcıları, aileler ve şehrin yoğun temposunda kısa bir molaya ihtiyaç duyan tüm misafirlerimize geniş ürün yelpazesine sahip Bi’ Güzel market konsepti çatısı altında doyurucu ve deneyenleri mutlu edecek çeşitli ürünler ile kahve seçenekleri sunuyoruz.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan (EPDK) elektrikli araç şarj işletmecisi lisansı alan Güzel Enerji, bu alanda OtoJet markasıyla hizmet verecek ilk elektrikli araç şarj noktası istasyonumuzda bulunmaktadır.

Çevre dostu istasyonlarımızda küçük bir mola verip bize katılan bisiklet sever dostlarımızı görmekten memnuniyet duyarız.