Kurtköy Akaryakıt İstasyonları Şubeleri

Kurtköy Akaryakıt İstasyonlar Müdürü

E. Albay Kıvanç KIRMACI

Kurtköy 1 nolu Akaryakıt İstasyon Şubesi  (İstanbul-Ankara)

1998 yılında hizmete açılan bu istasyonumuzun ada sayısı 2014 yılında 15’e çıkarılmış ve 2020 yılı içerisinde istasyon Kurumsal Kimlik Yenileme işlemine tabi tutulmuştur.  İstasyon; Fatih Mah. Katip Çelebi Cad. No:2 Tuzla / İSTANBUL adresinde, İstanbul – Ankara otoyolu güzergahında bulunmaktadır. İstasyon; 73 dönümü yeşil alan ve ara yollar, 11 dönümü tesis olmak üzere toplam 84 dönüm üzerinde faaliyet göstermektedir.  Bünyesinde bulunan birimlerden; akaryakıt istasyonu ve market Şirketimiz tarafından işletilmektedir. İstasyonda akaryakıt ikmali, araç yıkama ve tuvalet gibi hizmetler 24 saat esasına göre kesintisiz verilmektedir. İstasyonumuzda idari ve farklı hizmet alanlarında yaklaşık 90 personel çalışmaktadır.

Toplam Akaryakıt litre satışlarımızın ortalama % 24’luk kısmı bu istasyonumuzdan sağlanmaktadır. İstasyonumuzda ortalama günlük 276.213 Litre akaryakıt satışı yapılmaktadır.

Kurtköy 2 nolu Akaryakıt İstasyon Şubesi  (İstanbul-Ankara)

Kurtköy 2 inci Mehmetçik Akaryakıt İstasyonu, 24 Aralık 1998 yılından itibaren Vakıf İktisadi Teşekkülü bünyesinde işletilmeye başlanmıştır.  2020 yılında Kurumsal Kimlik Yenileme işlemine tabi tutulmuştur. İstasyon; Fatih Mah. Katip Çelebi Cad. No:6 Tuzla / İSTANBUL adresinde, İstanbul – Ankara otoyolu güzergahında bulunmaktadır. Kurtköy 2 inci Mehmetçik Akaryakıt İstasyonu; 58 dönümü yeşil alan ve ara yollar, 9 dönümü işletmeler, istasyon, ofisler ve park alanları olmak üzere toplam 67 dönüm alan üzerinde faaliyet göstermektedir. Bünyesinde bulunan birimlerden; akaryakıt istasyonu ve market Şirketimiz tarafından işletilmektedir. Akaryakıt ikmali, oto lastikçi, oto tamirhane, yeme, içme, dinlenme, market ve tuvalet gibi hizmetler 24 saat esasına göre verilmektedir. İstasyonumuzda idari ve farklı hizmet alanlarında yaklaşık 10 personel çalışmaktadır.

Toplam Akaryakıt satışlarımızın % 8,41’si bu istasyonumuzdan sağlanmaktadır. İstasyonumuzda ortalama günlük 25.907 Litre akaryakıt satışı yapılmaktadır.

Kurtköy 3 nolu Akaryakıt İstasyon Şubesi (Ankara-İstanbul

Kurtköy 3 üncü Mehmetçik Akaryakıt İstasyonu, 24 Aralık 1998 yılından itibaren Vakıf İktisadi Teşekkülü bünyesinde işletilmeye başlanmıştır. İstasyon; Fatih Mah. Kanuni Cad. No:1 Tuzla / İSTANBUL adresinde, Ankara – İstanbul otoyolu güzergâhında bulunmaktadır. İstasyon; 48 dönüm yeşil alan ve ara yollar, 16 dönümü İşletmeler, İstasyon, ofisler ve park alanları olmak üzere toplam 64 dönüm alan üzerinde faaliyet göstermektedir. Kurtköy 3 üncü Mehmetçik Akaryakıt İstasyonu 2014 yılı içerisinde yeniden inşa edilmiştir. Bünyesinde bulunan birimlerden; akaryakıt istasyonu ve market Şirketimiz tarafından işletilmektedir. Akaryakıt ikmali, oto lastikçi, oto tamirhane, araç yıkama, yeme, içme, dinlenme, market ve tuvalet gibi hizmetler 24 saat esasına göre verilmektedir. İstasyonumuzda idari ve farklı hizmet alanlarında yaklaşık 30 personel çalışmaktadır.

Toplam Akaryakıt Litre satışlarımızın ortalama % 15’sı bu istasyonumuzdan sağlanmaktadır. İstasyonumuzda ortalama günlük 47.927 Litre akaryakıt satışı yapılmaktadır.