Maslak Akaryakıt İstasyonu Şubesi

 
Maslak Akaryakıt İstasyon Müdürü
E.Alb. Ayhan DOĞAN
 
 
 
 
Türkiye’nin ilk “Ekolojik” Akaryakıt İstasyonu olma özelliğinin yanı sıra; Çevre, Emniyet, Kalite ve Teknoloji gibi konularda sektörde öncü olma gibi pek çok özelliğe sahip, TSK Mehmetçik Vakfı Maslak Akaryakıt İstasyonu Büyükdere Caddesi üzerinde bulunmakta olup 12 Ekim 2008 tarihinde hizmete açılmıştır. 
İstasyon Müdürü olarak E.Dz.Kur.Alb. Kıvanç KIRMACI, 24 Mayıs 2021 tarihinde göreve başlamış olup idari ve farklı hizmet alanlarında 85 personelin çalıştığı istasyonumuz 22 Mayıs 2023 tarihinde kapsamlı bir tadilat sonrası Total Energies markasıyla hizmet vermeye devam etmektedir. 
Türkiye’de şehir içinde bulunan en büyük akaryakıt istasyonu olan TSK Mehmetçik Vakfı Maslak Akaryakıt İstasyonu 11.276 m²’lik alanda konuşludur. 2.450 m²’lik tek bir kanopi altında 
15 Akaryakıt, 5 LPG Adası (30 Akaryakıt Pompası ve 10 LPG Pompası) bulunmakta ve aynı anda 
40 araca Kurşunsuz Benzin 95, Motorin, Motorin Excellium ve LPG satış hizmeti verilmekte, güvenlik personeli ve 128 kamera ile 24 saat süreyle kontrol edilmektedir.
 
 
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini anlamak ve karşılamak, yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerimizi kesintisiz ve etkin bir şekilde sunmak amaçlanmakta bu kapsamda istasyonumuzu ziyaret eden misafirlerimiz bireysel müşteri programları, ödeme teknolojileri ve yakıtmatik ödeme sistemlerini kullanarak araçlarından inmeden yakıt alabilmektedir. 
 
 
 
 
 
 
 
Çevre duyarlılığı ve tasarruf düşüncesiyle hareket eden istasyonumuzda benzin buharı, atık, arıtma ve yağmur suyu geri dönüşüm sistemleri bulunmaktadır. Tünel tipi oto yıkama ve ticari araçlar için köpüklü oto yıkama ve oto süpürge hizmeti verilmektedir.
 
 
 
 
 
 
İstasyonumuzda bulunan OTOJET elektrik şarj istasyonunda aynı anda 4 araç hızlı bir şekilde şarj olurken müşterilerimizde rahat ve konforlu bir şekilde dinlenme alanında beklemektedir.
 
 
 
 
 
 
BONJOUR konsepti standardıyla markette (Bi Güzel, Gloria Jeans) sunulan mevcut ürün çeşitleri ile kaliteli hizmeti verilmeye devam edilmekte, tuvaletlerde yüksek hijyen standartları uygulanmaktadır. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Türkiye’de bir ilk olan ARABAYA SERVİS hizmetiyle müşterilerimize kolaylık sağlanmaktadır.
 
 
 
 
 
 
Şehit olan veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçiklerimizin yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklerimize ve çocuklarına, Mehmetçik Vakfı tarafından belirlenen esaslara göre destek sağlamak için dev ekranda reklamlarımız gösterilmektedir.