MEHMETÇİK LİMİTED ŞİRKETİNİN KURULUŞUNUN 22’İNCİ YILINI İDRAK ETMEKTEYİZ.

MEHMETÇİK LİMİTED ŞİRKETİNİN KURULUŞUNUN 22’İNCİ YILINI İDRAK ETMEKTEYİZ.

MEHMETÇİK LİMİTED ŞİRKETİNİN KURULUŞUNUN 22’İNCİ YILINI İDRAK ETMEKTEYİZ.

MEHMETÇİK LİMİTED ŞİRKETİ KURULDUĞU 26 HAZİRAN 2000 TARİHİNDEN İTİBAREN KURULUŞ AMACINA UYGUN OLARAK;  TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ VATAN HİZMETİ ESNASINDA, ŞEHİT OLAN VEYA HERHANGİ BİR NEDENLE HAYATINI KAYBEDEN MEHMETÇİKLERİN BAKMAKLA YÜKÜMLÜ OLDUKLARI YAKINLARI İLE GAZİ, ENGELLİ MEHMETÇİKLERE SOSYAL, EKONOMİK DESTEK SAĞLAMAK, ÇOCUKLARINA İSE ÜNİVERSİTE SEVİYESİ DÂHİL ÖĞRENİM YARDIMINDA BULUNMAK MAKSADIYLA FAALİYET GÖSTEREN TSK MEHMETÇİK VAKFI’NA DESTEK SAĞLAMAK İÇİN ÇALIŞMALARINA DEVAM ETMEKTEDİR.

GÖZÜNÜ KIRPMADAN VATANI UĞRUNA HAYATINI FEDA EDEN VEYA YARALANAN MEHMETÇİKLER İLE BİZLERE EMANETLERİ OLAN AİLELERİ İÇİN NE YAPSAK AZDIR.

ÜLKEMİZİN VE MİLLETİMİZİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ KORUMAK MAKSADIYLA GÖREVİNİ YERİNE GETİRİRKEN ŞEHİT VEYA GAZİ OLAN, YA DA ASKERLİK GÖREVİ ESNASINDA HAYATINI KAYBEDEN, ENGELLİ DURUMA GELEN MEHMETÇİKLERİMİZİN VE AİLE FERTLERİNİN SORUMLULUĞUNU DAİMA YÜREĞİMİZDE HİSSEDİYORUZ. YARDIMSEVER HALKIMIZIN DESTEKLERİYLE DE BU SORUMLULUĞUMUZU EN ÜST SEVİYEDE YERİNE GETİRMEYE ÇALIŞIYORUZ.

MEHMETÇİK VAKFI’NIN GÖRÜNEN YÜZÜ OLAN ŞİRKETİMİZ DE; VAKFIMIZIN ULVİ AMAÇLARINA HİZMET EDEBİLMEK İÇİN SORUMLULUĞUNUN BİLİNCİNDE YOĞUN BİR GAYRET SARF ETMEKTE VE HER YIL ÖNEMLİ MİKTARLARA ULAŞAN NET KÂRINI MEHMETÇİK VAKFI’NA TRANSFER ETMEKTEDİR.

22 YILDIR BÜYÜK BİR HASSASİYETLE YERİNE GETİRDİĞİMİZ BU KUTSAL GÖREVİMİZİ TSK MEHMETÇİK VAKFI’NIN TEMEL DEĞERLERİ DOĞRULTUSUNDA; BÜYÜK ŞEVK, AZİM VE KARARLILIKLA SÜRDÜRMEYE DEVAM EDECEĞİZ.

 “TÜRKİYE MEHMETÇİK’E MEHMETÇİK TÜRK MİLLETİNE EMANETTİR” SLOGANI İLE YOLA ÇIKAN MEHMETÇİK VAKFI, BU YARDIMLARI YAPARKEN EN BÜYÜK DESTEĞİ YARDIMSEVER TÜRK MİLLETİ’NDEN ALMAKTADIR.

“YÜCE GÖNÜLLÜ TÜRK MİLLETİ’NİN DESTEĞİYLE HER GEÇEN GÜN GÜCÜNE GÜÇ KATARAK DAHA DA BÜYÜYEN TSK MEHMETÇİK VAKFI AİLESİ OLARAK, BUGÜNLERE GELMEMİZDE KATKILARINI ESİRGEMEYEN BÜTÜN BAĞIŞÇILARIMIZA VE GÖREVLİ PERSONELİMİZE MEHMETÇİKLERİMİZ ADINA TEŞEKKÜR EDER, SAYGI VE SEVGİLERİMİ SUNARIM..

Ali Osman CEMEK

Şirket Müdürü

Bu gönderiyi paylaş